LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
25 Ağustos 2015

YAZ ESİNTİLİ DEKORASYON İÇİN ÖNERİLER

Yaz için dekorasyon önerisi arıyorsanız doğru tüyoları yakalamak üzeresiniz. Evinizi yaz konseptine hazırlamak için büyük bir çaba harcamanıza gerek kalmayacak. Bazı basit eklemelerle evinizi sıcaklardan arınmış, esintili ve konforlu hale getirebilirsiniz.

 

Yazlık perdeler fora

1.gorsel-Gauzy-white-curtains-in-a-modern-bedroom

 

Perdeler yaz dekorasyonun en önemli parçalarından biri. Eski perdelerinizi yaza uygun açık renkli, tiril tiril perdelerle değiştirerek işe başlayabilirsiniz. Evinizi kasvetli bir hava yaratan kışlık perdelerinizden kurtarıp odalarınızı güneş ve rüzgar esintisiyle buluşturduktan sonra içinizin açıldığını hemen hissedeceksiniz.

 

Tazeleyin!

2.gorsel-Monstera-leaves-are-the-perfect-summer-accent

 

Evinize tazelik getirmek için canlı bitkiler kullanabilirsiniz. Yaz konseptini çağrıştıran, dekoratif vazolar satın alarak bu etkiyi artırmanız da mümkün. Dilerseniz büyük tropikal yapraklar edinerek bunları cam bir vazoya da yerleştirebilirsiniz.

 

Atıştırmalık dekorlar

3.gorsel-Fresh-produce-in-a-woven-bowl

 

Yemek masanızın üzerine bir tabak tropikal meyve yerleştirerek evinizdeki yaz esintisini artırabilirsiniz. Dekorasyonunuzun bu parçalarını ara sıra yemeyi de ihmal etmeyin. Ahşap tonlarda bir kaseniz varsa özellikle yeşil kabuklu meyvelerle uyumlu bir görüntü yakalayacağınızı söyleyebiliriz. Narenciyelerin seramik tabaklarınızda leke bırakabileceğini ve kötü bir görüntüye neden olabileceğini de hatırlatalım.

 

Ferah beyaz sandalyeler

4.gorsel-White-outdoor-dining-chairs

 

Yazın canlı enerjisini hissetmek için balkonunuzda beyaz sandalye tercih edebilir, içeceklerinizi temiz havada tüketmenin tadını çıkarabilirsiniz. Modası hiç geçmeyen ahşap tonları ve beyaz kumaştan yapılan katlanabilir sandalyeler iyi bir seçenek olabilir.

Görseller: decoist.com