LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

YAZ İÇİN YENİ FİKİRLER

Nihayet beklediğimiz sıcak yaz günleri geldi. Yeni sezona evinizde yapacağınız değişikliklerle yeni bir başlangıç yapmak istemez misiniz? Önerilerimizden ilham alarak evinize yazı getirmeye hazırsanız başlayalım...

 

yazdekoru_1

 

Değişikliğe mobilyalarınızdan ve renklerden başlayın. Yazın sıcak renklerini mobilyalarınızda kullanarak içinizi açacak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Renklerin yanı sıra ahşabın yarattığı sıcak etkiden yararlanabilirsiniz.

 

yazdekoru_2

 

Aydınlatmalarınızda yapacağınız küçük değişikliklerle evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz. Avizelerinizde beyaz ve yuvarlak tasarımlar kullanarak modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

yazdekoru_3

 

Renkler evimizi ve ruh halimizi değiştiren en önemli unsurların başında geliyor. Duvarlarınızda beyaz, krem, bej gibi açık renkleri; yastık, yemek takımı ve aksesuarlarınızda canlı renkleri kullanarak evinize hareket katın. Duvarlarınızda kullanacağınız renge karar vermeden önce Filli Boya Renxmatike mutlaka göz atın.

 

yazdekoru_4

 

Evinizin açık alanlarına aksesuarlar ekleyerek de dekorunuzda yenilik yapabilirsiniz. Gece lambası, fener, mum ve süs eşyalarıyla evinizin açık alanlarında farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

 

yazdekoru_5

 

 

yazdekoru_6

 

 

yazdekoru_7

 

 

Görseller: http://www.decoist.com/