LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

YAZA ÖZEL AKSESUARLAR

Serinlemek ve dinlenmek için açık alanları tercih edenlerdenseniz, yaza özel aksesuarlarla bahçe keyfinizi daha da artırabilirsiniz.

 

yazaksesuarlari_1

 

Yazın serinlemenin en etkili yollarından biri de yüzme. Bahçenizdeki havuza girip serinledikten sonra uzanıp dinlenebileceğiniz bir aksesuar istiyorsanız, suda batmayan havuz minderleri tam size göre.

 

yazaksesuarlari_2

 

Bahçenizde Eskimo evlerini anımsatan ve sizi güneşten koruyacak bir koltuk ister miydiniz? Tek kişilik bu koltuklarla bahçenize ilginç bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

yazaksesuarlari_3

 

Şemsiyeler sıcak yaz günlerinin en gerekli aksesuarları. Gündüz güneşten koruyan şemsiyenizin üstüne bir lamba kullanarak geceleri aydınlatma olarak kullanabilirsiniz.

 

yazaksesuarlari_4

 

Bahçenizde yalnız kalacağınız, dinleneceğiniz bir alan arıyorsanız bu salıncaklar sizin için oldukça ideal. Verandanıza ya da bahçenizdeki ağaca asarak kullanabileceğiniz bu salıncakta keyifli anlar geçirebilirsiniz.

 

yazaksesuarlari_5

 

Çocuğunuza bahçede oyun oynayabileceği özel bir alan yaratmaya ne dersiniz? Bu çiçek şeklindeki masa ve kalp şeklindeki koltuğu çocuğunuzun çok beğeneceğinden eminiz.

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/