LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

YAZA ÖZEL MOBİLYALAR

Yaz akşamlarının tadını çıkarmak için açık hava gibisi yok. Hele bir de evinizin bahçesi, balkonu ya da verandası varsa, dünyanın en şanslı insanı bile sayılabilirsiniz. Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bu alanın şık ve rahat olmasını istemez misiniz? Doğru mobilya ve aksesuarlarla daha rahat mekânlar oluşturmak için önerilerimize göz atmaya ne dersiniz?

 

mobilya_1

 

Evinizin bahçesinde havuz varsa, rahat edebileceğiniz malzeme ve tasarımları tercih etmenizde fayda var. Bir yandan güneşlenirken diğer yandan kitabınızı okuyabileceğiniz, yüksekliği ayarlanabilen ürünler kullanım rahatlığı sağlayacaktır.

 

mobilya_2

 

Sıcak yaz akşamlarında açık havada yıldızların altında bir yemek güzel olmaz mıydı? Yemek masanızı ve sandalyelerinizi farklı tasarımdaki ürün ve renklerden seçerek açık alanlarınıza hareket kazandırabilirsiniz.

 

mobilya_3

 

Elinize kitabınızı alıp keyif yapmak ya da serin havada biraz şekerleme yapmak isterseniz sallanan ahşap sandalyeler tam da size göre! Uygun masayı da seçtikten sonra yaz akşamlarının tadını doyasıya çıkarmamak için hiçbir sebep yok.

 

mobilya_4

 

 

mobilya_5

 

 

mobilya_6

 

 

mobilya_7

 

 

mobilya_8

 

Görseller: http://www.decoist.com/

http://patiodesigndepot.com/