LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

YAZLIK EVİNİZİ NASIL DEKORE EDERSİNİZ?

Daha yaz gelmeden şimdiden tatil planları yapmaya başladığınızı biliyoruz. Gelsin diye gün saydığımız, tatile çıktığımızdaysa bitsin istemediğimiz yılın bu zamanını sevmeyen yoktur herhalde… Yaz tatilini doyasıya yaşayabileceğiniz bir yandan eğlenip dinlenirken bir yandan da deniz ve okyanus manzarasının tadını çıkarabileceğiniz bir yazlığınız olsun istemez misiniz?


 


yazlık_ev_dekorasyonu_1


 


Bu yazımızda yazlık evini nasıl dekore edeceğine karar veremeyenlere ilham verecek Massachusetts’in sahil evlerini inceleyeceğiz.


 


yazlık_ev_dekorasyonu_2


 


Ferah ve rahat bir yazlık ev için iç dekorasyon çok önemli. Oldukça aydınlık ve havadar olan Massachusetts evleri gibi geniş ve büyük odaları olan bir yazlıkta misafirleri nerede yatıracağım derdi olmadan rahatlıkla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.


 


yazlık_ev_dekorasyonu_3


 


Ferah ve sade bir salon için mobilyalarda pastel tonlarını, duvarlarda beyaz ya da açık renkleri tercih edin. Evin gün ışığı alabilmesi ve aydınlık olabilmesi içinse büyük pencereler kullanın.


 


yazlık_ev_dekorasyonu_4


 


Evin sade ve dingin atmosferini aksesuarlarda canlı renkler kullanarak hareketlendirebilirsiniz.


 


yazlık_ev_dekorasyonu_5


 


yazlık_ev_dekorasyonu_6


 


Her odasından okyanus manzarasını görebildiğiniz bu evde güne muhteşem bir görüntüyle başlayabilirsiniz.


 


yazlık_ev_dekorasyonu_7


 


Yazlık evlerin en güzel yanı şüphesiz bahçe keyfi. Güneşin ve manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bahçenizde ahşap sandalye ve masa kullanarak minimalist bir tasarım uygulayabilirsiniz.


 


 


Görseller: https://www.homedit.com/