LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Yılbaşı Ağacınız İçin 10 Yaratıcı Dekorasyon Fikri

Yılbaşı döneminin yılın en güzel zamanı olduğu söylenir. Bu dönemi daha da güzelleştiren bir uygulama vardır ki, senelerdir birçok hanenin vazgeçilmezidir: yılbaşı ağacı! Siz de bu yıl her zamankinden daha farklı bir yılbaşı ağacı tasarımına imza atmak isterseniz, sizin için derlediğimiz yaratıcı fikirlerden ilham alabilirsiniz. Mutlu yıllar!


Altın Yılbaşı Ağacı


altın yılbaşı ağacı

Tamamen altın tonlarından oluşan bir yılbaşı ağacı tasarlayarak oturma odanızda ihtişam dolu bir köşe yaratabilirsiniz. Kısa dallı ve açık renkte bir ağaç tercih edin. Kar görünümü yaratarak kış duygusunu pekiştirin. Ağacınızın altına yerleştirdiğiniz hediye paketleriniz de altın rengi olursa, yılbaşı köşeniz çok daha stil sahibi bir görünüme sahip olur.


Orman Ağacı


orman yılbaşı ağacı

Kocaman bir ağaç aldığınızda, onu kocaman yılbaşı süsleri ile zenginleştirebilirsiniz. Bu da çocuğunuzun meraklı elleri için harika bir keşif noktası olur. Ağacınızı pelüş oyuncaklarla süsleyerek, çocuğunuz için keyif veren bir yılbaşı atmosferi yaratabilirsiniz.


Alüminyum Yılbaşı Ağacı


alüminyum yılbaşı ağacı

Bu sene yılbaşı ışıklarını unutun ve oturma odanızı parlatacak bir alüminyum yılbaşı ağacı edinin. Ağacınızı kırmızı yılbaşı süsleri ile donatarak, kontrast renklerin bir araya getirdiği uyumun keyfini çıkarın.


Kırmızı-Beyaz Yılbaşı Ağacı


kırmızı beyaz yılbaşı ağacı

Bu seneki yılbaşı ağacınız için monokromatik bir renk şeması belirleyin. Sadece kırmızı ve beyaz yılbaşı süsleri kullanarak evinize daha fazla yılbaşı ruhu getirin.


Buzlu Yılbaşı Ağacı


buzlu yılbaşı ağacı

Karlı bir yılbaşı ağacı; gümüş, beyaz ve krem tonlarında süslendiğinde kış ruhunu evinize getirir. Pırıltılı süsler, klasik metal parçalarla harika bir birliktelik meydana getirir. Metal renkli süsleri bundan sonraki yıllarda da keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.


İplik Ağacı


iplik yılbaşı ağacı

İpliklerden yapılmış ponponlar, püsküller ve kar taneleri; bir ağaçta şirin, konforlu ve eğlenceli bir tema yaratır. Sadece dikiş sepetinizdeki malzemeleri kullanarak bu temayı oluşturabilirsiniz. Hediye paketlerinizi de ipliklerle süsleyerek bütün halinde bir görünüm meydana getirebilirsiniz.


Pamuk Ağacı


pamuk yılbaşı ağacı

Sadece birkaç paket pamuk kullanarak, üzerine kar yağmış gibi görünen şahane bir yılbaşı ağacı yaratabilirsiniz. Yumuşacık pamuktan kar taneleri evinize huzur getirecek.


Okyanus Temalı Yılbaşı Ağacı


okyanus temalı yılbaşı ağacı

Denizler hayatınıza huzur getiriyorsa, yılbaşı ağacınızı da deniz temasında süsleyebilirsiniz. Pırıltılı deniz yıldızları, mercanlar, gemiler ve midye kabukları evinize renk getirecek.


Şeker Ağacı


şeker yılbaşı ağacı

Şekerle kaplanmış bir yılbaşı ağacı, çocuğunuzun en mutlu hatıralarında yer edinecek. Çocuğunuzun en sevdiği paketli şeker ve çikolatalardan alın, bunları incecik iplerle ağacınızın dallarına tutturun. Çocuğunuzun yılbaşı dönemi boyunca etrafta gülümseyerek dolaşacağından emin olabilirsiniz.


Mini Yılbaşı Ağacı


mini yılbaşı ağacı

Eğer evinizde yeterince alanınız yoksa sehpanızın üzerine yerleştireceğiniz mini boy bir yılbaşı ağacı tercih edebilirsiniz.


Görseller: marthastewart.com