LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
09 Ocak 2019

Yılbaşı Zamanı, Hediye Zamanı

Yılbaşı yaklaşıyor. Partiler çoktan planlandı bile. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz eğlenceli bir akşamın hayalleri, sıkıcı iş günlerinde birden sık sık aklınıza geliyordur. Peki, ne hediye alacağınızı düşündünüz mü?

Yılbaşı Hediyeleri İle Sevdiklerinizi Mutlu Edebilirsiniz!


Hediye almayı kim sevmez! Hele ki yılbaşı ruhunun ve heyecanının tüm şehre yayıldığı bu günlerde… Her şeyin daha anlamlı geldiği yeni yıl zamanında sevdiklerinizin yüzünde anlamlı ve huzur dolu bir gülücük icin yeni yıl hediye önerilerine ihtiyacınız olduğunu düşündük.Evimle Ben ailesi olarak size birkaç hediye seçeneği sunalım istedik. Sevdiklerinizi küçük de olsa özel yılbaşı hediyeleri ile mutlu etmek gibisi yoktur!Duvarda güneş gibi parlayan bir saat! Dizaynı 1950’lerin havasını estirirken keskin çelik yapısı odaya sağlam bir görüntü verebilir örneğin.Sıcacık Yeni Yıl Hediyeleri


Sevdiklerinizi sıcak tutmak da yeni yılda iyi bir fikir olabilir! Aşağıdaki  battaniye örneğinde olduğu gibi geometrik desenler, farklı birçok ev dizaynıyla uyum sağlayabilir. Hem evinize hem sevdiklerinize çok yakışabilir.Masadaki peçetelerin duruşunu değiştirin. Göze çarpan dikey kesimlerle yemek odaları görkemli bir restorana dönüşebilir.Böyle küçük dokunuşlar da hediye Kabul edilebilir. İlla para harcayarak alınmayacak hediyeler var. Birini çok ama çok Mutlu etmeye çalışmak gibi.Yemek pişirmeyi seven arkadaşlarınız bu resimdeki gibi renkli önlüklere bayılabilir. İlginç yılbaşı hediyeleri çok iyi bir fikir olabilir. Göz alıcı olmasının yanında rahatlığı, mutfak yorgunluğunu unutturabilir.İster sevgiliye ister sevgiliye yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız daha eğlenceli şeyler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Ancak anneye ya da babaya yeni yıl hediyesi alacaksanız daha anlamlı detaylar üzerinde durmalısınız.

Aşağıdaki hediyeler de seçenekleriniz arasında!Baba için hoş bir kemer ve kravat takımı güzel bir yılba