LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

YILBAŞINDA MODA ÖNERİLERİ

Yılbaşına nerede gireceksiniz? Evde, otelde, restoranda? Her mekâna uygun stil önerileri bu yazımızda!

 

Evde

 

yilbasinda_ne_giyilir_3

 

Yılbaşına evde girmek isteyenlerdenseniz kendi eviniz de olsa, arkadaşınızın evi de olsa rahatlığınıza önem verin. Bunun için trendlerden kopmadan stil sahibi bir görünüme kavuşun. Deri pantolon üzerine şık tişört ya da bluzler giyebilirsiniz.

 

Otelde

 

yilbasinda_ne_giyilir_2

 

Otellerin balo salonu gibi bir mekanda yılbaşına girecekseniz en şık siz olmalısınız. Bu yüzden dikkatleri üzerinize toplayacak bedeninize oturan şık bir elbise seçebilirsiniz. Kırmızı ve siyahtan kaçının, çünkü herkes bu renkleri tercih edecektir.

 

Gece kulübünde

 

yilbasinda_ne_giyilir_4

 

Yılbaşına gece kulübünde girecek olanlardansanız tarzınız hem şık hem de rahat olmalı. Çok fazla dans edeceğiniz belli olduğundan dans sırasında sizi engellemeyecek şık elbiseler ya da iki parçalı bluz ve mini etekler giyebilirsiniz. Bu senenin modası olan peplum etekleri tercih edebilir veya bluzlerinizi deri pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

 

Restoranda

 

yilbasinda_ne_giyilir_5

 

Yılbaşı için bir restoran seçtiyseniz ışıltılı parlak bluzler ya da mini etekler tercih edebilirsiniz. Bu yılın modası tek parça payetli elbiseler de oldukça göz kamaştırıcı olacaktır. Elbiseniz çok fazla hareketliyse saç ve makyajınızı daha sade yapmaya özen gösterin.