LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
26 Ağustos 2015

ZEMİN BOYAMA: YER BOYAMA REHBERİNİZ HAZIR!

Boyalı zeminler ev dekorasyonun yeni trendi olmaya aday! Son yıllarda çok sık tercih edilen bu yöntemle zeminin sıkıcı etkisini ortadan kaldırabilir, tamamen keyfinize göre desenlerle donatabilirsiniz. Değişime uğrayan zeminler yaşam alanınızı renklendirmekle kalmayacak, aynı zamanda demode havadan da kurtaracak.

 

1.gorsel-painted-wood-floor-diff-colors

Ahşap zemin kullanımı pek çok evin vazgeçilmezi. Doğal görüntüsüyle çok sık tercih edilen ahşap zemin üzerinde zamanla leke ve kötü şekiller oluşabiliyor. Bu görüntüden siz de şikâyetçiyseniz zemin boyama güzel bir çözüm yöntemi olabilir. Ahşap zemininizi renklendirdiğinizde ortaya çıkacak sonuçla büyüleneceğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

 

2.gorsel-how-to-paint-a-concrete-floor

Evinde beton bir zemin tercih edenlerdenseniz, zemininizi dekorasyonunuza uyumlu boyatarak gözalıcı bir sonuç elde edebilirsiniz. Betonun kolayca boyamaya olanaklı olmasından dolayı dilediğiniz renk ve deseni seçmekte özgür olabilirsiniz.

 

3.gorsel-laundry-room-painted-tiles

Eviniz çok eskiyse ve zeminde tuğlalar kullanılmışsa dönüşüm hemen başlasın! Tuğlalar boyayla yapacağınız dönüşüm hareketinizde size yaratıcı fikirler de verebilir. Tuğla yüzeylerini boyamadan önce cesur bir planlama yapın ve işe koyulmak için geç kalmayın.

 

4.gorsel-vinyl-floors-painted

Zemininiz muşambayla kaplıysa evinizi iç açıcı yeni  görüntüsüyle buluşturmak için hemen boyaya başlayın. Oldukça düşük maliyetli bu yöntemle zemininizi makul bir bütçeyle yenileyebilirsiniz.

 

 

Görseller: homedit.com