LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

ZİKZAK DESENLERİN ŞIKLIĞI

60’lı yılların trendi zikzak modası geri geldi. Modern ve yaratıcı tasarımlarda dekorasyona hareket katan geometrik şekillerle evinizde monotonluğa son vermek ister misiniz? Oldukça ilgi çekici zikzak desenleri perdeden koltuğa, halıdan yastığa birçok yerde kullanabilirsiniz.

 

zikzak_1

 

İlk olarak zikzak desenlerin en çok tercih edildiği İskandinav tasarımlara bakalım. Beyaz duvarlar ve açık renk aksesuarların kullanıldığı İskandinav tasarımlarda dekorasyona canlılık katmak için özellikle zikzak desenler tercih ediliyor. Siz de evinize hareket kazandırmak için zikzak desenleri tercih edebilirsiniz.

 

zikzak_2

 

Siyah beyaz zıtlığından yararlanarak yapılan eklektik tasarımlarda da zikzak desenlerin sıkça kullanıldığını görüyoruz. Salonunuzda siyah ve beyazla şık bir atmosfer yaratmak istiyorsanız aksesuarlarınızda çizgi ve zikzaklar kullanabilirsiniz.

 

zikzak_3

 

Eskiden evin girişinde ve koridorlarda tercih edilen çizgili kilimleri artık salonlarda da görüyoruz. Renkli ve çizgili kilimlerle evinize otantik bir hava kazandırabilirsiniz.

Gelin evinizde zikzak desenleri nasıl kullanacağınıza bakalım.

 

zikzak_4

 

zikzak_5

 

zikzak_6

 

zikzak_7

 

zikzak_8

 

zikzak_9

 

zikzak_10

 

 

Görseller: http://www.decoist.com/