Dış Cepheye Renk Geliyor

İçerik 22.08.2014


Göz Alıcı Dış Cepheler, Benzersiz Durumat Doku AmphiSilan-G’de...

Filli Boya’nın dış cephelerdeki tartışmasız lideri AmphiSilan’ın üstün teknolojisi ve tecrübesinden yararlanılarak geliştirilen AmphiSilan–G sayesinde “Canlı Renkler” (organik), inorganik renkler kadar solmaya karşı direnç gösteriyor. Hem uygulama açısından ustalara kolaylık sağlayan hem de dış cephelere kıskanılacak bir görünüm kazandıran AmphiSilan-G, birbirinden canlı renkleriyle dış cephe boyalarından beklenenden çok daha fazlasını sunuyor.

İşte üstün özellikleriyle ön plana çıkan AmphiSilan-G’nin özellikleri; 

Parlak ve Zarif, Durumat Doku
AmphiSilan-G‘nin eşsiz Durumat Doku ’su ile dış cepheleriniz göz alıcı parlaklığa kavuşurken aynı zamanda zarif bir dokuya sahip olur. Sağlanan optimum parlaklık sayesinde renkler daha canlı, yüzeyler daha estetik olur.

Aşınmaları Ve Kabarmaları Azaltır!

Özel yapısı sayesinde duvardaki nem dışarı atılır ve böylece boyanın dökülmesi tamamen engellenmiş olur. Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen formülü sayesinde uygulanan boya yüzeyle bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Yüksek oranda bağlayıcı içeriği ile CO2 (karbondioksit) bariyeri oluşturur. AmphiSilan-G CO2 geçirimsizliği sayesinde yapı içerisinde korozyonu engeller, betonu korur, dışarıdan gelen suyu bünyesine almaz.

Yüksek Esnekliği Sayesinde Çatlamalara Engel Olur!
AmphiSilan-G içeriğindeki teknoloji sayesinde, boyanın yüzey ile paralel bir şekilde esnemesine olanak verir, dış cephenin en büyük sorunlarından biri olan yüzeyde oluşabilecek kılcal çatlakların önlenmesine yardımcı olur.

Beton Yüzeylerde Bile Mükemmel Aderans (Yapışma) Sağlar!
AmphiSilan-G özel formülü sayesinde en zor yüzeyler olan brüt beton yüzeylerde bile mükemmel bir yapışma sağlar.