Filli Boya Design Soul’a Uluslararası Ödül

İçerik 20.08.2014
Filli Boya Design Soul digital dergisi, İtalya’da düzenlenen dünyadaki en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan A’Design Award Yarışması'nda ödüle layık görüldü.

Filli Boya’nın renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktardığı Design Soul dijital dergisi, zengin içeriği ve kurgusuyla uluslararası platformda büyük bir başarı kazandı.  Her yıl tasarımın başkenti Milano’da düzenlenen A’ Design Award yarışmasında Filli Boya, rengin hayata dokunan her alanından içerik sunan Design Soul Dergisi ile Dijital Yayıncılık ve Medya Kategorisi'nde Silver Award ödülünü kazandı.


2013-2014 dönemi ödülleri için 100 ayrı kategoride, 5.676 projenin katıldığı; dünya çapındaki en prestijli tasarım yarışmaları arasında yer alan; en iyi tasarımları, tasarım konseptlerini, ürünlerini ve hizmetlerini ödüllendiren A' Design Award ödül töreni, 09 Ağustos tarihinde İtalya’da gerçekleştirildi. 

Filli Boya’nın Design Soul dergisini; IOS için AppStore’dan Android cihazlar için de GooglePlay’den ücretsiz indirebilirsiniz.