Filli Boya, İstanbul Yapı Fuarı’nda Sektörün Trendlerine Yön Veriyor

İçerik 19.04.2013
Türk boya ve yalıtım sektörünün lideri Filli Boya, 24-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek 
İstanbul Yapı Fuarı’nda sektörün trendlerine yön veriyor.
 
Filli Boya, bu yıl 36.’sı gerçekleştirilen İstanbul Yapı Fuarı’ndaki; 3. salon 441’nolu standında; sektör temsilcileri, çalışanları, bayileri ve ziyaretçileriyle bir araya geliyor. 
 
Gerçekleştirdiği yatırımlar ve yaptığı yeniliklerle sektöre yön veren Filli Boya, yapı dünyasının bir araya geldiği fuarda, bünyesindeki markaların hayata geçirdiği projelerini ve sektöre yön veren ürünlerini tanıtıyor.
Filli Boya fuarda; bu yıl moda ve stil dünyasının önemli ismi Ümit Ünal ile hayata geçirdiği, renk konusunda boya ve inşaat sektöründeki öncü rolünü vurgulayan “Coloration / 2013-2014 Renk Eğilimleri” projesini tanıtacak. 
Capatect Isı Yalıtım Sistemi ürünleriyle de fuarda yer alacak Filli Boya, çevre dostu yeni nesil ısı yalıtım sıvası Capatect ECOTECH’ in tanıtımını yaparak, aynı zamanda da uygulamakta olduğu garanti, sigorta ve kredi hizmetlerinin detaylarını katılımcılar ile paylaşacak. Binaların dış cephelerdeki ısı kayıplarını gözler önüne seren termal kamera hizmetini tanıtacak. 
 
3. salon 441’nolu Filli Boya standını 24 – 28 Nisan 2013 tarihlerinde  10.00 – 19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.