Filli Boya Mimar Benim ile Çek, Seç, Boya

İçerik 06.05.2015
Boya sektöründe bir ilk olan Filli Boya “Mimar Benim” uygulaması; kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkanı sunuyor. Kullanıcıların son teknoloji fonksiyonları, trend renk ve kartelaları ile yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alınarak gerçeğe en yakın haliyle boyamasına olanak sağlıyor.

Yayınlandığı 2012 yılından bu yana 80.000’i aşkın indirilme sayısına ulaşan “Mimar Benim” uygulamasını, ücretsiz olarak IOS için AppStore’dan , Android cihazlar için GooglePlay'den indirebilir, www.filliboya.com’un “Renklendirin” bölümünden yaşam alanlarınızın renklerini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Mimar Benim’in mobil uygulaması dışında web sitesi versiyonu da bulunuyor. Mimar benim web versiyonunda bulunan “Renk Avcısı” uygulaması, yaşam alanlarına sınırsız renk anlayışı getiriyor. Üstün teknoloji ve basit kullanım kolaylığı ile geliştirilen bu uygulama ile beğendiğiniz bir tablo, manzara ya da beğendiğiniz bir fotoğrafın içinde yer alan tüm renkleri kısa sürede öğrenip, kendi renk kartelanızı oluşturabilirsiniz. Mimar Benim Renk Avcısı uygulaması için www.filliboya.com’un “Renklendirin” bölümünden yaşam alanlarınızın renklerini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Mimar Benim Bugüne Kadar Bir Çok İlke İmza Attı.
Filli Boya’nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkanı sunuyor. Geliştirilen renklendirme modülü sayesinde “Mimar Benim”, kullanıcıların yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alınarak artık gerçeğe en yakın haliyle boyamasına olanak sağlıyor.

Filli Boya’nın iPad, iPhone ve Android cihazlar için geliştirdiği, boya sektöründe ilk kez hayata geçirilen ücretsiz “Mimar Benim” uygulaması; Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği” tarafından “En İyi Mobil Cihaz Uygulaması” kategorisinde sektörünün en beğenilen uygulaması oldu ve ödüle layık görüldü.

Hollandalı mobil uygulama ölçümleme firması DISTMO’nun raporuna göre; Android cihazlarda “Eğlence” kategorisinde 2. sırada yer alan Mimar Benim, iPadlerde “En Çok İndirilen 10 Eğlence Uygulaması” kategorisinde de 6. sırada yerini aldı.

MMA Türkiye ve Digital Age’in 7.855 kişilik örneklem grubu üzerinde yapılan ankete göre “En Dikkat Çekenler” listesi dekorasyon kategorisinde ise ilk 5’de yer alan “Mimar Benim” başarısını kanıtlamaya devam ediyor.Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM