Filli Boya, Sizi Geleceğin Renkleriyle Tanıştırıyor

İçerik 24.09.2012

Filli Boya, ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden, moda ve stil dünyasının önemli ismi Ümit Ünal ile birlikte yaşam alanlarının temel unsuru olan renk kavramını uzun süreli bir çalışmanın ardından yeniden yorumladı ve Filli Boya Coloration İkibinonüç / İkibinondört Renk Eğilimleri çalışmasını hayata geçirdi.

Yarım yüzyıla yakın bir süredir “renk” konusunda dünya çapında uzman olan ve belirlediği renklerle,  sonraki iki yıl boyunca tekstil, moda ve mimari başta olmak üzere pek çok disiplini, akımı ve sektörü derinden etkileyen Uluslararası Renk Komisyonu’nun (ICC) Türkiye temsilcisi olan Ümit Ünal tarafından Filli Boya için hazırlanan çalışma; altı kavram, seksen renkten oluşuyor.

Filli Boya Coloration İkibinonüç / İkibinondört Renk Eğilimleri çalışması kapsamında hazırlanan katalog başta ülkemizdeki mimarlara, iç mimarlara ve tasarımcılara olmak üzere, yaşam alanlarının dekorasyonuna, renk uyumuna özen gösteren herkese rehberlik edecek. 

Siz de geleceğin renklerini yakından tanımak, yaşam alanlarınızı geleceğin renkleriyle dekore etmek ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız tıklayın… 

Filli Boya Coloration “İkibinonüç / İkibinondört Renk Eğilimleri”

Wabi: Mucizevi Bir Yansımanın Konsepti
Qatsi: Hayata Ve İnsanlığa Tutulan Aynalar Bütünü
Aurora: Güneşten Gelen Mucizevi Renkler
Aquatic: En Derin Renklerin İfadesi
Filafil: Karakteristik Ve Daha Net Duruşlar
Prismatic: Yarına Ait, Geçerliliği En İddialı Yaşam Anlayışının Renkleri