Filli BoyaDesign Soul’dan Yaza Renkli Merhaba

İçerik 04.07.2013
Design Soul Yaz SayısıRengin hayata dokunan her alanından içerik sunan Filli Boya Design Soul Dijital Dergisi, birbirinden renkli konuları ve konuklarıyla 3. sayısıyla yaza merhaba diyor.
 
Renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarıldığı  Design Soul dergisi yaz sayısı yine dopdolu.
 
Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanan derginin yaz sayısında Doğan Hızlan, Buket Uzuner, Kerem Cankocak, Suna Kan ve Gülay Dindoruk özel sohbetleri yer alıyor. Zengin içeriğiyle, Design Soul, Marmaray projesini ve projede merak edilenlerini ilk kez okuyucuları için masaya yatırıyor. Barselona’da ve İstanbul’un Cibali semtinde keyifli bir yaz gezintisi yaparken; yaz yemekleri ile Ramazan sofraları sayfalarımıza lezzet katıyor. Teknoloji sayfalarında ios 7’yi incelerken, Golden Horn Brass’ın şarkılarını dinleyebileceğiniz Design Soul, okuyucularına keyifli dakikalar vaat ediyor.  Ayrıca arkeoloji meraklılarına Bergama’da yapılan bir incelemenin yanı sıra, modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar dopdolu bir içerik sunuyor.
 
Filli Boya’nın Design Soul uygulamasını hhttps://itunes.apple.com/us/app/filli-boya/id568154480?mt=8 adresinden 02 Temmuz’dan itibaren ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca Andorid cihazlar için GooglePlay üzerinden de Design Soul uygulamasını https://play.google.com/store/search?q=filli+boya&c=apps ücretsiz indirebilirsiniz.