Mimar Benim V.2 yayında!

İçerik 09.05.2012
iPad, iPhone kullanıcılarına “Yaşadığı Yerin Mimarı” olma ayrıcalığını yaşatan Filli Boya’nın “Mimar Benim” uygulamasının içeriği geliştirilerek zenginleştirildi.

Filli Boya’nın Mimar Benim uygulamasını App Store’un https://itunes.apple.com/tr/app/mimar-benim/id522765978?l=tr&mt=8 web sitesinden ücretsiz olarak indirebilir, yaşam alanlarınızın renklerini kolaylıkla seçebilirsiniz.

İster Çektiğiniz Fotoğrafı, İsterseniz Uygulamanın Galerisindeki Fotoğrafları Renklendirin

Filli Boya’nın “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcıların hem çektiği hem de uygulamanın galerisinden seçtiği fotoğrafları isteğe bağlı olarak elle veya otomatik olarak boyamasına olanak sağlıyor. Üstelik bu uygulama, Filli Boya renkleriyle mekanları renklendirme , beğendikleri renkleri favorilerine ekleme ve tüm bu geliştirdikleri içeriği Facebook ve Twitter’da paylaşma olanağı da sunuyor. Uygulamayı kullananlar, boyama yapılan fotoğraflar üzerindeki gölgelendirmeleri kaybetmeden renkleri istedikleri zeminlere kolayca uygulayabiliyor.

Renk Yakalama Özelliğiyle Beğendiğiniz Rengin Filli Boya Renk Kodunu Anında Öğrenin

“Mimar Benim” uygulaması sayesinde, yaşam alanında farklı renkleri denemek isteyenler kendisine ait rengin Filli Boya renk kodunu da kolayca öğrenebiliyor.