Moda, Tasarım, Sinema ve Mimarinin Yıldızları Filli Boya İçin Bir Araya Geldi

İçerik 27.08.2012


Filli Boya, moda, tasarım, sinema ve mimarinin yıldızlarını 11 Ekim 2012 Perşembe günü düzenlediği “Design Soul” etkinliğinde bir araya getirdi.

Farklı disiplinlerden profesyonellerin renk başlığı altında mimari geleceğin vizyonunu paylaştıkları etkinlik, İstanbul/Fulya’daki Yapı Endüstri Merkezi’nde (YEM) gerçekleşti.

Bu yılki teması “Soul of the Colors” olan buluşma farklı disiplinlerden dikkat çeken konuşmacılara ev sahipliği yaparak mimarları, iç mimarları , tasarımcıları ve trendsetterları bir araya getirdi.

Türkiye’nin sinema dünyasındaki uluslararası ismi Serra Yılmaz, Design Soul’un moderatörlüğünü üstlenirken, mimarlık dünyasında bir çok ödüle layık görülen Danimarka merkezli 3XN ofisinin ortaklarından ve aynı zamanda tasarım ekibinin liderlerinden Marie Hesseldahl Larsen ülkemize ilk kez Design Soul için geldi.
 
Uluslararası Renk Komisyonu’nun (ICC) Türkiye temsilcisi olan moda tasarımcısı Ümit Ünal trendsetter kimliğiyle iç mekanlar için sunduğu ‘eşsiz’ çözümleri tarif ederken

Türkiye’de mimarlık dünyasına kazandırdığı önemli yapılarla değer katan Kerem Erginoğlu etkinlikte “Yaşanan Mekânlar” konusunu gündeme getirdi.

Her yıl farklı bir konseptle yapılacak etkinlik www.filliboya.com.tr adresinden de canlı olarak yayınlandı.