Türkiye’nin İlk Tablet Dijital Kartelası Filli Boya’dan

İçerik 12.07.2012
 
Filli Boya, iç cephe ürünü AlpinaSilan'nın renk kartelasını dijital ortama aktararak yine bir ilke imza attı. Yaşam alanlarının renklerinin belirlenmesinde büyük kolaylık sağlayan AlpinaSilan Nevo’nun dijital renk kartelası; ülkemizdeki ilk tablet dijital renk kartelası olma özelliği taşıyor.

AlpinaSilan'nın canlı renklerini, Naturel, Sıradışı, Masalsı, Sentez isimli renk konseptlerini yanı sıra birbiriyle uyumlu renk kombinasyonlarını da içeren dijital renk kartelası özel tasarımı sayesinde yaşam alanlarınızdaki renk tercihini kolaylaştırıyor.

Dijital tablet kartela, aynı mekân için farklı renk alternatiflerini, renklerin birbiriyle uyumunu bir arada gösteren içeriğini yanı sıra renklerin ışık ve loş ışık altında nasıl görüneceği konusunda rehberlik ediyor. Türkiye’de bir ilk olan uygulama, yaşam alanlarınız için en uygun rengi seçmenizi sağlarken interaktif yapısı, farklı efektleri sayesinde de keyifli dakikalar geçirmeye imkân tanıyor.

Ayrıca kartelanın dijital ortama aktarılması kâğıt kullanımını azaltarak kaynakların sürdürülebilirliğine destek oluyor, Filli Boya’nın doğa ve çevreye karşı olan duyarlılığını gözler önüne seriyor. Kusursuz ‘İpeksi Mat’ dokusu ve yeni ‘Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ özelliğiyle yaşam alanlarındaki renklerin uzun yıllar ilk günkü canlılığını korumasına olanak tanıyan AlpinaSilan'nın renkleri ve konseptleri dijital renk kartelasıyla artık size daha da yakın…

AlpinaSilan'nın Dijital Kartela uygulamasını https://itunes.apple.com/tr/app/mimar-benim/id522765978?l=tr&mt=8 adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.