01 Şubat 2021
Denge ve enerjiyi pembenin soft tonlarında yakalayın. Pozitif enerjinizi artıracak pembe tonlarından Kıvılcım 15’i ve sizler için derlediğimiz renk önerilerini görmek için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Kıvılcım 15


Kıvılcım 15

Soft ve dinlendirici bir renk olmasıyla, özellikle yatak odaları için ideal tonlar arasında bulunan Kıvılcım 15, doğru renklerle birlikte kullanıldığında tüm odalarınızda keyifli bir dekorasyonun anahtarı oluyor. Örneğin, gri tonlarıyla birlikte sakin ve dengeli bir ortam yaratabileceğiniz Kıvılcım 15’i mor ile kombinlemeniz durumunda kullandığınız odaya enerji katabilirsiniz. Kıvılcım 15’le renklenen duvarlarınızı, ortanın bir tık üstü yeşil ya da bej renklerde küçük çerçeveler ve abajur gibi objelerle de tamamlayabilir, evinize bohem bir dokunuş yapabilirsiniz.

Kıvılcım 15 ile uyumlu renkler


Menekşe 20

Menekşe 20

Andezit 35

Andezit 35

Irmak 55

Irmak 55

Dolu 15

Dolu 15


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM