02 Nisan 2021
Duomax® Koruma Etkisi’ne sahip Aqusto Silan ile dış cepheniz maksimum su iticilik özelliği kazanıyor ve maksimum nefes alıyor. Evinizdeki nem hızlıca dışarıya atılıyor. Filli Boya dış cephe renk kartelası, geniş renk yelpazesiyle her zevk ve beğeniye uygun seçenekler sunuyor. 29S1 rengi ve ilham veren diğer dış cephe renklerimizi incelemek için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Sil


Aqusto Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Duomax® Koruma Etkisi yenilikçi aktif silikonlar ve extenderların ideal uyumudur. Geliştirilmiş labirent doku sayesinde çifte koruma etkisi yaratır. Hem “maksimum nefes alma” özelliğiyle dış cephedeki nemin hızla dışarı atılmasını sağlar hem de “maksimum su iticilik” özelliğiyle ıslanmaya karşı daha dirençlidir. Aqusto Silan, maksimum nefes alma özelliği ile cephelerin kuru kalmasını sağlar ve enerji kayıplarını engeller. Duomax® Koruma Etkisi, en ağır çevre koşullarında dahi, 4 mevsim maksimum performans sunar. İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Uygulandığı yüzeyle maksimum bütünleşir, uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

29S1


Dinlendirici bir renk olan 29S1 rengindeki dış cephenizi açık yeşil tonlarda panjurlarla tamamlayabilirsiniz. Nötr beyaz ya da kese kağıdı kapı ve çerçeveler kullanarak da dış cephenizde uyumlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. 29S1 ile kombinlenebilen diğer bir renk de sarı. Bu yüzden bahçenizdeki çiçekleri sarı renklilerden seçebilirsiniz.

29S1 ile uyumlu renkler29S3


24S3


22S3


38S5


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM