03 Mart 2021
Gün batımının heyecan veren renklerini evinize taşımaya ne dersiniz? Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen Momento Max, doğanın ilham veren renklerinin keyfini daha uzun sürün diye, ilk günkü renk tonu ve dokusunu uzun yıllar koruyor. Kehribar 120 rengi ile ilgili detaylı bilgi ve uyumlu renk önerileri için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Max


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele Satın Al

Kehribar 120


Kehribar 120

Bal ve turuncu renkleri arasında olan Kehribar 120, enerjisi yüksek ve sıcak bir renktir. Dengelemek ve keyifli bir dekorasyona imza atmak için birlikte yeşil tonlarını kullanabilirsiniz. Bu konuda özellikle koyu yapraklı bitkileri tavsiye ederiz. Kahve tonları da Kehribar 120 ile son derece uyumlu olduğu için ahşap mobilyalar kullanabilir, mobilyalarınızın tarzına göre retro bir dekorasyona da sahip olabilirsiniz. Yine detaylarda haki rengin kullanımı da Kehribar 120 ile çok güzel sonuçlar verecektir. Farklılık arayanlara ise mor tonları ile kombinlemelerini öneririz.

Kehribar 120 ile uyumlu renkler


Kaktüs 95

Kaktüs 95

Tan 270

Tan 270

Rezene 270

Rezene 270

Menekşe 90

Menekşe 90


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM