03 Mayıs 2021
Soft mat® dokudaki Momento Max’ın Menekşe 150 rengi ile yatak odanıza zarif ve romantik bir dokunuş yapın. Tam silinebilirlik özelliği sayesinde renginizi yıllarca ilk günkü güzelliği ile korurken, duvarlarınızda hijyene yer açın. Detaylı bilgi ve daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Menekşe 150


Son derece iddialı ve bir o kadar da şık bir renk olan Menekşe 150, pembe gibi canlı renklerle birlikte kullanıldığında ilham verici etkisini daha da artırır. Dilerseniz büyük duvarınızda Menekşe 150’yi kullanırken, odanın kalanını bej ile renklendirerek aydınlık ve dinlendirici bir atmosfer yaratabilirsiniz. Menekşe 150’nin açık ve koyu tonları, örneğin açık lila mobilya ve aksesuarlarla da son derece çarpıcı ve modern bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Kombinleyebileceğiniz diğer bir uyumlu renk ise kahve.

Menekşe 150 ile uyumlu renklerHasır 360


Tan 45


Menekşe 45


İstiridye 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM