05 Nisan 2021
Renkli ve bir o kadar da şık oturma alanları için çarpıcı bir mavi tonu size yeter. Açık denizlerin huzur veren sonsuz maviliğini Kozmik 270 rengiyle yaşam alanlarınıza taşıyın! Kozmik 270 rengi ve daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Kozmik 270


Dinlendirici olmasının yanında, enerji veren öğeler de barındıran Kozmik 270 rengini dengelemek için bej rengi mobilya ve aksesuarları tercih edebilirsiniz. Orta koyulukta pembe tonları ve lila renkleri de uygulandığı ortama keyifli ve hatta obje seçimine göre masalsı bir atmosfer katmak için birebirdir. Koyu sarı tonları da doğadaki bütünlüğü evine taşımak isteyenlerin tercihi olabilir.

Kozmik 270 ile uyumlu renklerEylül 25


Mango 85


Menekşe 40


Hasır 45


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM