05 Temmuz 2021
Momento Silan Menekşe 65 rengiyle de dokusuyla da hayran bırakıyor! İpeksi mat® dokuya sahip Momento Silan’ın Menekşe 65 rengi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve diğer renk seçeneklerine göz atmak için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Menekşe 65


Dinlendirici bir renk olan Menekşe 65 içinde hem modern hem de nostaljik etkileri birlikte barındırır. Ortama katacağı etki ise hangi renklerle birlikte kullanılacağına bağlıdır. Örneğin pembe ve lila tonlarıyla kombinlendiğinde nostaljik etkisi güçlenirken açık gri tonlarıyla da modern ve dengeli bir hava katacaktır. Yine bej tonlarında mobilya ve dekoratif objeler de Menekşe 65 ile kullanıldığında mekana aydınlık katmanızı sağlayacaktır.

Menekşe 65 ile uyumlu renklerTan 25


Menekşe 40


İstiridye 30


Dolu 40


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM