07 Haziran 2021
Dokusuyla kusursuz, eşsiz tonlarıyla büyüleyici… İpeksi mat® dokudaki Momento Silan’ın Andezit 30 rengi ile yaşam alanlarınıza kendi dokunuşunuzu katın, dekorasyonunuzu kusursuzlaştırın. Andezit 30 rengi ve daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Andezit 30


Nötr renkler arasında yer alan Andezit 30, modern dekorasyon sevenlerin en sık tercih ettiği renkler arasında. Beyaz tonlarıyla birlikte mekana aydınlık ve ferah bir atmosfer katan Andezit 30, orta koyulukta maviler ve kesekağıdı tonları ile kombinlendiğinde daha sıcak bir dekorasyon isteyenlere hitap ediyor. Pembe alt tonlu bejler de Andezit 30’u en iyi tamamlayan uyumlu renkler arasında.

Andezit 30 ile uyumlu renklerİpeksi 35


Kozmik 90


Rezene 20


Bej 45


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM