09 Nisan 2021Aqusto Silan'ın Duomax® Koruma Etkisi ile dış cepheniz doğanın en zorlu koşullarında bile ilk günkü renk ve dokusunu uzun yıllar korur, size de eşsiz tonların keyfini çıkarmak kalır. Aktif Silikon Teknolojisinin eseri Aqusto Silan'ın 15S4 rengi ve çok daha fazlası için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Sil


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

15S4


15S4

Dış cephenize 15S4 rengimizi uygulayarak temiz ve aydınlık bir görünüm elde ederken, çerçeve ya da saçak gibi detayları mavi renk kullanarak uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kahve ve pembe renklerde desen, panjur ya da kapılar ile de 15S4’le renklenmiş dış cephenizin güzelliğine güzellik katarsınız. Ortanın üzerinde koyulukta griler de yine birlikte kullanıldığında güzel bir etki yaratacaktır.

15S4 ile uyumlu renkler


32S2

32S2

31S

31S

15S2

15S2

33S2

33S2


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM