1 Temmuz 2020
Şimdi Yenilenme zamanı!

Doğru renk seçimi ve birkaç küçük dokunuşla, sade olduğu kadar keyifli, trendleri yansıtan ve ferah bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen, tam silinebilir ve yıkanabilir Filli Boya Momento Silan'ın geniş renk seçeneği ile yenilenmek için Filli Ustalarımız hazır! Siz de evinizi Kozmik 145 ile boyatmak isterseniz linke tıklayarak mavi renk kartelamıza göz gezdirebilir ya da en yakın Filli Boya bayimizi ziyaret edebilirsiniz. Mavi renk kartelamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır. İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Kozmik 145


Kozmik 145

Kozmik 145 rengini dilerseniz ahşap mobilya ya da objelerle kombinleyerek dekorasyonunuzda çok daha doğal ve sıcak bir etki yaratabilirsiniz. Mavi ve pembe birlikteliği de evinize keyifli ve göz alıcı bir hava katacaktır.


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM