10 Mayıs 2021
Yaz mevsimini, ona en çok yakışan tonlarla karşılayın! Momento Silan’ın ipeksi mat® dokudaki Kozmik 190 rengi ile yaşam alanınıza enerji katın. Detaylı bilgi için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Kozmik 190


Mavinin açık tonları arasında yer alan Kozmik 190, huzur veren ve sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Bej ile çok iyi bir ikili olan ve mekandaki ferahlık hissini artıran Kozmik 190, mor tonlarıyla kullanılarak, ezber bozan bir dekorasyona imza atılabilir. Yeşile yakın mavi tonları ile birlikte kullanıldığında ise renkler arasında göz alıcı bir geçiş yaratma fırsatı sunar. Eğer dekorasyonunuza biraz da enerji katmak isterseniz, Kozmik 190’ı turuncu tonlarıyla komkombinlemelisiniz.

Kozmik 190 ile uyumlu renklerRüzgar 85


Yudum 210


İstiridye 30


Mango 90


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM