11 Eylul 2020
Sakin, dinlendirici, şık ve zarif...

Vakit geçirmekten keyif aldığımız, varmak için sabırsızlandığımız ideal bir evin taşıması gereken özelliklerden sadece birkaçı. Size özel bu dünyayı dekore ederken en büyük yardımcınız renkler. İlham verecek tonlar için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.edebilirsiniz.Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Menekşe 145


Menekşe 145

İddialı ve şık bir renk olan Menekşe 175’i lila rengi ya da pembe ile kombinleyerek trendy ve stil sahibi bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Eğer tüm duvarlarınızı Menekşe 175 ile boyamayı tercih etmiyorsanız, en geniş duvarınızı boyayıp, diğerlerini beyaz ya da krem rengi ile boyayarak naif ve dinlendirici bir iç mekan oluşturabilirsiniz. Bu renkleri mobilyalarınızda kullanarak da benzer bir etki yaratmak mümkün.

Menekşe 145 ile uyumlu renkler


Buket 215

Funda 15

Kozmik 60

Tan 190

Rezene 175

Hibiskus 140

Andezit 60

İpeksi 80


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM