11 Haziran 2021Maksimum su iticilik ve maksimum nefes alma özelliklerini mükemmel bir denge ile bir arada sunan Aqusto Silan Anti Moss, küf ve mantarı evinizden uzakta tutar. Dış cephede mükemmel koruma ile içeride sağlıklı bir ortam sağlar. 19S3 rengi ve detaylı bilgi için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Silan Anti Moss


Aqusto Silan Anti Moss

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, silikon emülsiyon esaslı, su bazlı, küf, mantar, fungusit ve algisitlere karşı dirençli mat dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Ürünü İncele

19S3


Sıcak ve dış cephelerde sıkça tercih edilen renkler arasında yer alan 19S3’i söve ve çerçevelerde nötr beyaz ya da krem bej renkleriyle tamamlayarak, dış cephenizde uyumlu renk bütünlüğünü yakalayabilirsiniz. İnce detaylarda uygulayacağınız orta tonlarda gri ve daha geniş alanlarda kullanabileceğiniz yeşiller de uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz, dekoratif bir dış cephe sunacaktır.

19S3 ile uyumlu renkler21S5


32S3


37S


38S5


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM