11 Kasım 2020
Duomax® Koruma Etkisi sayesinde maksimum su iticilik ve maksimum nefes alma özellikleri sunan Aqusto Silan ile dış cephenizin kuru kalmasını sağlarken, enerji tasarrufu da yapıyorsunuz. Ayrıca, birbirinden güzel çok sayıda rengin arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. İlham veren dış cephe renk seçeneklerimizi incelemek ve ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.Aqusto Silan


Aqusto Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Duomax® Koruma Etkisi yenilikçi aktif silikonlar ve extenderların ideal uyumudur. Geliştirilmiş labirent doku sayesinde çifte koruma etkisi yaratır. Hem “maksimum nefes alma” özelliğiyle dış cephedeki nemin hızla dışarı atılmasını sağlar hem de “maksimum su iticilik” özelliğiyle ıslanmaya karşı daha dirençlidir. Aqusto Silan, maksimum nefes alma özelliği ile cephelerin kuru kalmasını sağlar ve enerji kayıplarını engeller. Duomax® Koruma Etkisi, en ağır çevre koşullarında dahi, 4 mevsim maksimum performans sunar. İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Uygulandığı yüzeyle maksimum bütünleşir, uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

1S


1S

Sıcak ve canlı bir görünüme sahip dış cephe renklerinden 1S ile evinizin dış cephesinde keyifli bir görünüm yaratabilirsiniz. Söve ve çerçeve gibi detaylarda kırık beyaz ve nötr beyaz gibi renkler kullanarak elde edeceğiniz kontrast görünüm de dekoratif açıdan son derece uyumlu olacaktır. Haki ve kahve tonları da yine uyumlu kullanabileceğiniz diğer renkler arasında.

1S ile uyumlu renkler


1S4

1S4

37S

37S

18S2

18S2

38S5

38S5


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM