11 ocak 2021
İddialı bir dekorasyon için toprak tonları ve ona eşlik edecek birkaç küçük obje yeterli. Yaşam alanınıza seçkin beğenilerinizi yansıtırken, toprak tonlarının doğal etkisi ile hayal ettiğinizden de güzel sonuçlar alabilirsiniz. Tan 30 rengi ve daha fazlası için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Tan 30


tan 30

Sıcak ama aynı zamanda dinlendirici bir renk olan Tan 30, özellikle salonlarda sıkça tercih edilmektedir. Klasikten retroya çok farklı tarzda dekorasyonlara imkan veren Tan 30 rengi, bej ve orta sarı tonlarıyla kontrast yaratarak aydınlık ve dengeli bir atmosfer sunar. Toprak tonu oluşuyla doğallık algısını da birlikte getiren Tan 30, haki ve yeşile yakın mavi tonlarıyla kombinlendiğinde bu algıyı güçlendirir.

Tan 30 ile uyumlu renkler


Hasır 340

Hasır 340

Rezene 170

Rezene 170

Kozmik 35

Kozmik 35

Kehribar 120

Kehribar 120


Satın Al

filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM