12 Ağustos 2020
Motive edici renkler şimdi çalışma odanızda!
Kırmızı tonlarıyla sadece göz alıcı bir ambiyans yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda verimliliğinize de katkıda bulunacaksınız.
İşinizin en güzel kısmı olacak Filli Boya renkleri için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.


Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Koral 35


Koral 35

Sıcak renkler arasında yer alan Koral 35, evin tüm odalarında kullanılabilecek ve son derece güzel sonuçlar alabileceğiniz bir renktir. Koltuk takımınızı, çerçevelerinizi, yatak örtünüzü ya da perdelerinizi pembe, mavi, bej ya da sarı gibi uyumlu renklerden seçerek dekorasyonunuzda göz alıcı bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Koral 35 ile uyumlu renkler


Koral 15

Koral 15

Kozmik 60

Kozmik 60

İstiridye 30

İstiridye 30

Kehribar 110

Kehribar 110


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM