12 Mart 2021
Soft renkleri sevenler için dış cephede de göz alıcı seçenekler bulunuyor. Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen Aqusto Silan, TSE Standartlarına göre Nefes Alma-V1 ve Su İticilik-W3 değerleriyle en üst sınıflarda yer alıyor, sağlıklı ve uzun ömürlü yaşam alanları vaat ediyor. Huzur veren soft tonları incelemek ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Sil


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

6S5


6s5

Soft ve aydınlık bir renk olan 6S5 ile binanıza ya da yazlığınıza sıcak bir dokunuş yaparken, onu turuncu ile kombinleyerek bu hissi daha da yukarıya taşıyabilirsiniz. Bahçe ya da dış cephe detaylarınızda kullanacağınız açık kahve tonları da dengeli ve şık bir görünüm yaratırken, 6S5’i orta gri tonlarıyla birlikte de uyumla kullanabilirsiniz.

6S5 ile uyumlu renkler


6S1

6S1

22S2

22S2

38S2

38S2

18S2

18S2


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM