13 Kasım 2020
Kırmızının cazibesi ile ahşabın sıcaklığının göz alıcı birlikteliği... Duvarlarınızda Koral 125'i kullanarak, seçeceğiniz mobilyaların çizgilerine göre evinize retro ya da modern bir dokunuş yapabilirsiniz. En güzel kırmızı tonlarını keşfetmek için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Max


Aqusto Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Koral 125


Koral 125

Son derece sıcak ve cezbedici bir renk olan Koral 125’i yine kendi gibi sıcak, kahveye yakın sarı tonlarıyla kombinleyerek enerjik bir mekan yaratabilirsiniz. Mavinin koyu tonlarıyla sofistike bir dekorasyona imza atarken, bej ve gri tonlarını da Koral 125 rengiyle uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.

Koral 125 ile uyumlu renkler


Mango 95

Mango 95

Kozmik 150

Kozmik 150

Hasır 175

Hasır 175

Andezit 30

Andezit 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM