13 Temmuz 2020
Yaz mevsiminin birbirinden güzel renkleri, duvarınızda da doğadaki kadar iyi hissettirecek.

Ortanca çiçeğinin en göz alıcı tonlarını Renxmatik ile sadece birkaç dakikada yaşam alanınıza taşıyın.
Linke tıklayarak Rüzgar 135 rengi ve çok daha fazlasını keşfedebilir, Renxmatik ayrıcalıklarını yakından görmek için en yakın Filli Boya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır. İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Rüzgar 135


Rüzgar 135

Canlı ama aynı zamanda sakin bir renk olan Rüzgar 135, turuncu, sarı ve yeşil gibi renklerle bir arada kullanılarak evinize çok güzel bir enerji getirir. Altın sarısı ile birlikte kullanıldığında mekana seçkin bir görünüm kazandıran Rüzgar 135’i salon ya da oturma odanızın dar kısımlarında kullanarak odayı daha ferah gösterebilirsiniz.

Rüzgar 135 ile uyumlu renkler


Kıvılcım 265

Kıvılcım 265

Yaprak 50

Yaprak 50

 Rezene 310

Rezene 310

Kehribar 170

Kehribar 170


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM