14 Ağustos 2020
Kimi renkler bize tatili hatırlatır. Gündelik hayatın koşuşturmasını geride bıraktığımız o keyifli anları. Yeşil gibi...

Tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Silan ile duvarlarınızdaki tatil esintileri hep canlı kalsın. En güzel yeşil tonlarını keşfetmek için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.


Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Irmak 195


Irmak 195

Yeşilin açık tonlarından olan Irmak 195, doğal çağrışımlarıyla huzurlu ve dinlendirici bir renktir. Soft mavi tonlarıyla kombinlendiğinde rahatlatıcı etkiye katkıda bulunurken, sarı ile birlikte daha enerjik bir atmosfer yaratır. Bej rengi mobilya ya da dekoratif objeleri de Irmak 195 ile renklenen duvarlarınızla uyum içinde kullanabilirsiniz.

Irmak 195 ile uyumlu renkler


Rüzgar 55

Rüzgar 55

Kozmik 55

Kozmik 55

Eylül 165

Eylül 165

Hasır 45

Hasır 45


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM