14 Aralık 2020
Sıcak tonlarıyla içinizi ısıtacak renkler yatak odalarınızla buluşsun. Uygulandığı yüzeye ipeksi bir doku kazandıran Momento Silan'ın Kehribar 95 rengi ve daha fazlası için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Kehribar 95


Kehribar 95

Sarının sıcak ve samimi tonlarından olan Kehribar 95, birçok renkle birlikte rahatça kullanılabilmesiyle öner çıkar. Kahve yeşil tonlarıyla birlikte kullanıldığında, ortamdaki doğal etkiyi artırır. Kehribar 95 reni duvarlarınız varsa, koyu yeşil yapraklı bitkilere daha fazla yer vermenizi önerebiliriz. Orta koyuluktaki maviler ve haki renkle de kombinleyebileceğiniz diğer renkler.

Kehribar 95 ile uyumlu renkler


Hasır 360

Hasır 360

Irmak 30

Irmak 30

Kozmik 30

Kozmik 30

Rezene 295

Rezene 295


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM