14 Eylül 2020
Ahşap parke, mobilya ya da objelerinize uyum içinde eşlik edecek gri tonlarıyla evinizde sıcak, sade ve doğal bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Filli Boya renk kartelasında yer alan çok sayıda gri alternatifi ve detaylı bilgi için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Andezit 55


Andezit 55

Sade ve modern dekorasyondan hoşlananların tercihi gri tonları arasında yer alan Andezit 55, nötr bir renk olması dolayısıyla birçok renk ile uyumla kullanılabiliyor. Ama kimi renklerin etkisi, Andezit 55 ile daha da artıyor, sarı ve mavi gibi… Özellikle sarı ve gri birlikteliğini uygulayarak dekorasyonunuzda ne kadar güzel sonuçlar elde edebileceğinizi göreceksiniz. Andezit 55 ile birlikte kahverengi objeler, ahşap çerçeveler ya da kırmızı rengi de keyifle kullanabilirsiniz.

Andezit 55 ile uyumlu renkler


Buket 215

Hibiskus 115

Kozmik 60

Kozmik 35

Rezene 175

Koral 155

Andezit 60

Kehribar 145


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM