14 Haziran 2021
Yaşam alanlarınıza doğadan huzur veren bir esinti taşıyın. Uygulandığı mekanda ferah bir atmosfer yakalamanızı sağlayan Momento Max Irmak185 rengi ile hemen tanışın!
Soft mat®️ dokuya sahip, su bazlı ve doğa dostu Momento Max ile ilgili detaylı bilgi için tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Irmak 185


6s5

Sahip olduğu yeşil tonu ile uçsuz bucaksız ormanları evinize taşımışsınız hissi uyandıran Irmak 185’i beyaz renkler ile kombinlediğinizde mekandaki ferahlık hissini artırırken, dengeli bir bütünlük de yakalamış oluyorsunuz. Turuncunun açık tonları da Irmak 185’in doğallık hissini korurken sıcak bir hava da katmanıza yardımcı olacaktır. Açık yeşiller ile sür ton sür etkisinden faydalanabilir, Irmak 185’i açık gri tonları ile birlikte kullanarak da stil sahibi bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Irmak 185 ile uyumlu renklerİpeksi 35


Kehribar 60


Andezit 50


Kozmik 15


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM