15 Mart 2021
Doğru renkler ve basit dokunuşlarla sade olduğu kadar da göz alıcı bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Sade obje ve mobilyalarınızla kullanabileceğiniz Filli Boya’nın Irmak 80 rengi ve daha fazlası için bio’daki linke tıklayabilir veya tarzınızı yansıtacak renk alternatiflerini görmek için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele Satın Al

Irmak 80


Eylül 180

Yeşilin açık tonlarından olan Irmak 80, aydınlık ve ferah bir atmosfer için birebirdir. Açık tonda ahşap mobilyalar ile çok iyi bir uyum sağlayan ve doğal bir hava yaratan Irmak 80, orta ve biraz üzer tonlarda mor ve mavilerle kombinlendiğinde ise seçkin bir dekorasyon sunar. Orta gri tonlarını da Irmak 80 ile birlikte kullanarak, dengeli bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

IRMAK 80 ile uyumlu renkler


Rüzgar 85

Rüzgar 85

Yudum 30

Yudum 30

Mango 80

Mango 80

Andezit 30

Andezit 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM