16 Ekim 2020
Yaşamın ve en güzel renklerin kaynağı doğa, Filli Boya renk kartelasının da ilham kaynağı.

Evinizde doğanın pozitif enerjisini hissetmek ve renk kartelamızda keyifli bir gezinti için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Irmak 65


Irmak 65

Koyu yeşil tonlarından olan Irmak 65’i doğanın renklerinden biri oluşuyla dinlendirici ve sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Sarı ve turuncunun koyu tonları gibi doğru renklerle birlikte kullanılırsa bu huzur veren natürel etki, sıcak bir dekorasyona dönüşebiliyor. Uyguladığınız odada yer alan bej ve pembe renkler de Irmak 65 ile kombinlendiğinde güzel sonuçlar veren diğer tonlar.

Irmak 65 ile uyumlu renkler


Kehribar 120

Kehribar 120

Eylül 60

Eylül 60

Tan 45

Tan 45

Hasır 31

Hasır 315


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM