16 Eylul 2020
Coşkunun ve umudun rengi sarı ile bırakın mutluluk duvarlarınızdan tüm evinize yayılsın!

Yaşam alanınıza eğlenceli ve enerjik bir dokunuş yapacağınız sarı tonları için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.Momento Tek


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Kehribar 210


Kehribar 210

Neşeli ve eğlenceli bir renk olan Kehribar 210, uygulandığı ortama sıcaklık katar. Kahverengi ve mavi ile kullanıldığında, mobilya ya da aksesuarların tarzına göre evinizde tropik bir hava da yakalayabilirsiniz. Dengeli ve stil sahibi bir dekorasyon için Kehribar 210’u gri renkle de kombinleyebilirsiniz.

Kehribar 210 ile uyumlu renkler


Andezit 35

Andezit 35

Hasır 355

Hasır 355

Kozmik 35

Kozmik 35

Irmak 30

Irmak 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM