16 Nisan 2021
Ahşap, metal, cam, plastik, seramik ve duvar kağıdı gibi farklı yüzeylerin dekorasyonu için özel olarak geliştirilen AquaLux’ün lüks parlak dokusu ile eviniz hayran bakışları üzerine toplasın… AquaLux’ün göz alıcı renklerini incelemek ve ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

AquaLux®


AquaLux

Duvarlarınız için su bazlı lüks parlak doku ve üstün beyazlık sunar. Tam silinebilir ve yıkanabilir özelliktedir. Ahşap, metal, cam, plastik, seramik ve duvar kağıdı gibi farklı yüzeylerin de dekorasyonu ve renklendirilmeleri için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Örtücülüğü yüksektir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması sebebi ile rahatsız edici bir kokusu yoktur. Çevre ve insan sağlığına dosttur.


Ürünü İncele

İpeksi 35


6s5

Uygulandığı alana ferah ve aydınlık bir görünüm katan İpeksi 35, birçok renkle uyum içinde kullanılabilir. Yumuşak geçişlerle uyumlu bir dekorasyona sahip olmak için grinin açık tonları ile birlikte kullanmak uygun olacaktır. Eğer daha sıcak bir atmosfer yaratmak istiyorsanız da kesekağıdı ve pembelik barındıran kahve tonlarını tercih etmelisiniz. Mavi alt tonlu yeşillerle de mekan ferah görünümü korurken, sofistike de bir atmosfer kazanacaktır.

İpeksi 35 ile uyumlu renklerAndezit 30


Rezene 20


Tan 260


Irmak 25


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM