17 Mayıs 2021
Sadeliğin içinde ilham veren detaylar saklı... Momento Silan’ın sade ve göz alıcı dekorasyonun vazgeçilmezi ipeksi mat® dokudaki gri tonları ile tanışmak için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Andezit 25


Aydınlık gösteren renkler arasında yer alan Andezit 25 mavi ve morun koyu tonlarıyla son derece uyumlu olarak kullanılabilir. Odanın tek duvarında kullanacağınız bu koyu tonlar ile derinlik yaratabilir ve mekanı daha geniş gösterebilirsiniz. Koyu kahve de yine benzer bir kontrast etki yaratırken, sıcak bir renk oluşuyla griyi dengeleyecektir. Orta koyulukta pembe de keyifli ve uyumlu bir mekan yaratmak için Andezit 25 ile kullanabileceğiniz diğer bir renk.

Andezit 25 ile uyumlu renklerKozmik 150


Taflan 150


Hasır 60


Koral 85


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM