18 Aralık 2020
Şıklık evinizin her köşesinde! Uygulandığı yüzeyde kusursuz bir bütünlük sağlayan Momento Silan ile banyonuza kendi eşsiz donuşunuzu katın. Banyonuzda kullanabileceğiniz Andezit 65 rengi ve benzer renk önerilerini görmek için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Andezit 65


Andezit 65

Nötr renkler arasında yer alan Andezit 65, birçok renkle uyumlu olmasının yanında, parlak ve sıcak renkleri daha iyi vurgulamanızı sağlar. Mavi gibi soğuk renklerle kullanıldığında sakinlik hissini artırırken, lila ve pudra rengi gibi daha sıcak renklerle ortamdaki enerjiyi artırır. Az ışık alan ya da küçük metrekareli alanlarda bej renk ile kombinlenerek mekanın daha aydınlık ve ferah gözükmesini sağlar.

Andezit 65 ile uyumlu renkler


Hibiskus 170

Hibiskus 170

Tan 110

Tan 110

Hasır 210

Hasır 210

Kozmik 170

Kozmik 170


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM