18 Haziran 2021
Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunan, kabarma, çatlama ve dökülme yapmayan Aqusto Silan’ın eşsiz dış cephe renklerini keşfedin, dış cephenize enerji katın.

Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen Aqusto Silan’ı yakından tanımak ve uzun yıllar ilk günkü gibi kalacak renk seçeneklerini incelemek için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren iç cephe renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Duomax® Koruma Etkisi yenilikçi aktif silikonlar ve extenderların ideal uyumudur. Geliştirilmiş labirent doku sayesinde çifte koruma etkisi yaratır. Hem “maksimum nefes alma” özelliğiyle dış cephedeki nemin hızla dışarı atılmasını sağlar hem de “maksimum su iticilik” özelliğiyle ıslanmaya karşı daha dirençlidir. Aqusto Silan, maksimum nefes alma özelliği ile cephelerin kuru kalmasını sağlar ve enerji kayıplarını engeller. Duomax® Koruma Etkisi, en ağır çevre koşullarında dahi, 4 mevsim maksimum performans sunar. İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Uygulandığı yüzeyle maksimum bütünleşir, uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

8S3 & 11S1


13S4
13S4


Açık ve aydınlık görünüme sahip 8S3 ve sıcak bir renk olan 11S1, dış cephelerde sık tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Her iki renk de nötr beyaz renkle mükemmel uyum sağlıyor. 8S3 rengindeki dış cephenizde ikinci renk olarak açık kahve tonlarını seçebilirken, 11S1 rengindeki dış cephenizde ise gri ya da mavi detaylara yer verebilirsiniz.

8S3 & 11S1 ile uyumlu renkler38S3


31S1


34S3


38S5


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM