18 Kasım 2020
Eğer mutfakta vakit geçirmekten keyif alıyorsanız, elinizin lezzeti kadar önemli bir şey daha var: duvarlarınızın rengi. Aktif Silikon Teknolojisi ile yüzeylerde oluşabilecek kirlere karşı dayanıklılığı artırılmış Momento Silan, sunduğu hijyen özelliğinin yanında, ipeksi mat® dokuda eşsiz Filli Boya renklerini de mutfağınıza getiriyor. En güzel yeşil tonları için linki tıklayınya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Max


Aqusto Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Yaprak 180


Yaprak 180

Evinize dinlendirici olduğu kadar canlı bir havada katan Yaprak 180, doğanın en güzel renklerinden. Daha açık yeşillerle birlikte, ton sür ton tarzda kullanılabilir. Sarının toprağa yakın tonlarıyla da evinizde sıcak bir görüntü yaratabilirsiniz. Bu renkte duvarınızda kullanacağınız beyaz çerçeveler ya da mekanda yer alacak gri aksesuarlarla da dekorasyonunuzu uyumla tamamlayabilirsiniz.

Yaprak 180 ile uyumlu renkler


Irmak 25

Irmak 25

Andezit 35

Andezit 35

Kehribar 60

Kehribar 60

İpeksi 35

İpeksi 35


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM