18 Ocak 2021
Evinizde sıcak ve masalsı bir atmosfere hazır mısınız? Momento Silan’ın ipeksi mat® dokuda Koral 60 rengi ile pembenin mutluluk veren etkisini keşfedin. Koral 60 hakkında detaylı bilgi ve uyumlu renk önerileri için llinki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Koral 60


koral60

Sıcak renkler arasında bulunan Koral 60’ı bej gibi nötr renklerle kombinleyerek son derece modern ve şık bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Gri renkle birlikte kullandığınızda da Koral 60’ın ağır duruşunu dengeleyerek çok daha sıcak bir etki sağlayabilirsiniz. “Daha çarpıcı bir dekorasyona imza atmak istiyorum” diyorsanız da Koral 60 ile birlikte koyu yeşil ve mor objeler kullanmanızı öneririz.

Koral 60 ile uyumlu renkler


Irmak 30

Irmak 30

Menekşe 55

Menekşe 55

Dolu 85

Dolu 85

Andezit 55

Andezit 55


Satın Al

filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM